Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany nauczycieli

» Bieniek W. » Chrobak-Juros B. » Czyż E. » Depczyński M. » Drzewicki P. » Dubrawska D. » Dubrawski R. » Dziewiński P. » Gałązka B. » Głąb M. » Godlewska-Ucińska M. » Górska D. » Hałas A. » Janik I. » Jeż-Pawlak A. » Karkoszka A. » Kliś M. » Knyps K. » Kowalewska M. » Kozieł P. » Krawczyk B. » Krywult-Malejko U. » Kurzyca M. » Mamorska-Kozieł S. » Marczak A. » Marszałek W. » Moklak A. » Mynarski A. » Nowak J. » Pilch M. » Płaszczyk - Wilczek B. » Pniok J. » Podkański Ł. » Rayss M. » Rybarska M. » Sadłek B. » Serwotka-Torbicka J. » Skoczylas W. » Smółka A. » Stadnicka M. » Straub-Jurczyk K. » Szczotka Ł. » Tekiela K. » Tomkiewicz A. » Winiarska Hankus J. » Wolentarska J. » Worwa B.

Nauczyciel Bieniek Wacław - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 informatyka
1 ctp gr. 1 j.włoski (215)
informatyka
1 btg gr.2 (215)
informatyka
1 atp gr.2 hotelarska (j. niem.) (215)
2 08:55-09:40 pracownia informatyczna
1 btg gr.1 (230)
pracownia informatyczna
1 ctg gr.2 j.włoski (215)
3 09:50-10:35 pracownia informatyczna
1 etp gr.1 j. hiszpański (215) Lekcja zapisana dla dni: 2020-01-14, 2020-01-28, 2020-02-11, 2020-02-25, 2020-03-10, 2020-03-24, 2020-04-07, 2020-04-21, 2020-05-05, 2020-05-19, 2020-06-02, 2020-06-16,
pracownia informatyczna
1 etp gr.2 j. niemiecki (215) Lekcja zapisana dla dni: 2020-01-07, 2020-01-21, 2020-02-04, 2020-02-18, 2020-03-03, 2020-03-17, 2020-03-31, 2020-04-14, 2020-04-28, 2020-05-12, 2020-05-26, 2020-06-09, 2020-06-23,
informatyka
1 btp gr. 1 (230)
informatyka
1 btp gr. 2 (215)
pracownia informatyczna
1 atp gr.1 turystyczna (j.włoski) (215)
4 10:50-11:35 informatyka
1 ctp gr. 2 j. francuski (230)
pracownia informatyczna
1 etp gr.1 j. hiszpański (215) Lekcja zapisana dla dni: 2020-01-14, 2020-01-28, 2020-02-11, 2020-02-25, 2020-03-10, 2020-03-24, 2020-04-07, 2020-04-21, 2020-05-05, 2020-05-19, 2020-06-02, 2020-06-16,
pracownia informatyczna
1 etp gr.2 j. niemiecki (215) Lekcja zapisana dla dni: 2020-01-07, 2020-01-21, 2020-02-04, 2020-02-18, 2020-03-03, 2020-03-17, 2020-03-31, 2020-04-14, 2020-04-28, 2020-05-12, 2020-05-26, 2020-06-09, 2020-06-23,
informatyka
1 etg gr.1 j.hiszpański (215)
pracownia informatyczna
1 atp gr.1 turystyczna (j.włoski) (215)
5 11:45-12:30 informatyka
1 atg gr.1 hotelarska (j. niem.) (215)
6 12:45-13:30 informatyka
1 ctg gr.1 j.francuski (214)
informatyka
1 etg gr.2 j.niemiecki (215)
informatyka
1 atg gr.2 turystyczna (j. włoski) (215)
7 13:35-14:20 pracownia informatyczna
1 etp gr.1 j. hiszpański (215) Lekcja zapisana dla dni: 2020-01-14, 2020-01-28, 2020-02-11, 2020-02-25, 2020-03-10, 2020-03-24, 2020-04-07, 2020-04-21, 2020-05-05, 2020-05-19, 2020-06-02, 2020-06-16,
pracownia informatyczna
1 etp gr.2 j. niemiecki (215) Lekcja zapisana dla dni: 2020-01-07, 2020-01-21, 2020-02-04, 2020-02-18, 2020-03-03, 2020-03-17, 2020-03-31, 2020-04-14, 2020-04-28, 2020-05-12, 2020-05-26, 2020-06-09, 2020-06-23,
8 14:25-15:10 pracownia informatyczna
1 etp gr.1 j. hiszpański (215) Lekcja zapisana dla dni: 2020-01-14, 2020-01-28, 2020-02-11, 2020-02-25, 2020-03-10, 2020-03-24, 2020-04-07, 2020-04-21, 2020-05-05, 2020-05-19, 2020-06-02, 2020-06-16,
pracownia informatyczna
1 etp gr.2 j. niemiecki (215) Lekcja zapisana dla dni: 2020-01-07, 2020-01-21, 2020-02-04, 2020-02-18, 2020-03-03, 2020-03-17, 2020-03-31, 2020-04-14, 2020-04-28, 2020-05-12, 2020-05-26, 2020-06-09, 2020-06-23,
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Chrobak-Juros Beata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 język niemiecki
1 etg gr.2 j.niemiecki (212)
3 09:50-10:35 język niemiecki
1 etg gr.2 j.niemiecki (212)
podstawy hotelarstwa
2 AT gr.1 hotelarska (j.niem.) (212)
język niemiecki
1 atp gr.2 hotelarska (j. niem.) (212)
4 10:50-11:35 język niemiecki
1 atg gr.1 hotelarska (j. niem.) (212)
język niemiecki
1 atp gr.2 hotelarska (j. niem.) (212)
5 11:45-12:30 język niemiecki
1 atg gr.1 hotelarska (j. niem.) (212)
język niemiecki
3 AT gr.1 j. niemiecki (212)
6 12:45-13:30
7 13:35-14:20 język niemiecki
3 ET gr.2 j. niemiecki (201)
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Czyż Estera - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język angielski rozszerzony
4 ET gr.2 j. niemiecki (212)
język angielski rozszerzony
4 BT gr. 1 hiszpański (218)
język angielski rozszerzony
4 ET gr.2 j. niemiecki (212)
2 08:55-09:40 język angielski rozszerzony
4 ET gr.2 j. niemiecki (212)
język angielski rozszerzony
4 BT gr. 1 hiszpański (218)
język angielski rozszerzony
4 ET gr.2 j. niemiecki (212)
3 09:50-10:35 język angielski rozszerzony
3 CT gr.1 j.francuski (230)
język angielski rozszerzony
4 BT gr. 1 hiszpański (201)
język angielski rozszerzony
2 ET gr.1 j. hiszpański (208)
4 10:50-11:35 język angielski rozszerzony
3 CT gr.1 j.francuski (biblioteka)
język angielski rozszerzony
3 ET gr.1 j.hiszpański (212)
język angielski zawodowy
3 CT gr.2 j. włoski (212)
język angielski rozszerzony
2 ET gr.1 j. hiszpański (208)
5 11:45-12:30 język angielski rozszerzony
3 ET gr.1 j.hiszpański (212)
język angielski rozszerzony
3 CT gr.1 j.francuski (212)
język angielski rozszerzony
4 BT gr. 1 hiszpański (212)
język angielski rozszerzony
1 etg gr.2 j.niemiecki (4)
6 12:45-13:30 język angielski rozszerzony
2 ET gr.1 j. hiszpański (212)
język angielski rozszerzony
3 CT gr.1 j.francuski (212)
język angielski rozszerzony
4 BT gr. 1 hiszpański (212)
język angielski rozszerzony
1 etg gr.2 j.niemiecki (2)
7 13:35-14:20 język angielski rozszerzony
2 ET gr.1 j. hiszpański (212)
język angielski rozszerzony
4 ET gr.2 j. niemiecki (212)
godzina do dyspozycji wychowawcy
4 et (102)
język angielski rozszerzony
4 ET gr.2 j. niemiecki (212)
8 14:25-15:10 język angielski rozszerzony
4 ET gr.2 j. niemiecki (212)
język angielski zawodowy
3 ET gr.2 j. niemiecki (212)
9 15:15-16:00 język angielski rozszerzony
3 ET gr.1 j.hiszpański (212)
10 16:05-16:50

Nauczyciel Depczyński Mariusz - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
1 etp WF dziewczyny (sala gimn.3)
wychowanie fizyczne
1 etp WF dziewczyny (sala gimn.3)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
1 etp WF dziewczyny (sala gimn.3)
wychowanie fizyczne
3 ET WF Dziewczyny (WF 1) (sala gimn.1)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
3 ET WF Dziewczyny (WF 1) (sala gimn.1)
wychowanie fizyczne
2 ET WF dziewczyny (WF1) (sala gimn.1)
wychowanie fizyczne
4 BT, ET WF chłopcy (sala gimn.3)
4 10:50-11:35 wychowanie fizyczne
3 ET WF Dziewczyny (WF 1) (sala gimn.1)
wychowanie fizyczne
3 BT WF gr.2 (sala gimn.2)
5 11:45-12:30 wychowanie fizyczne
3 AT WF Chłopcy (sala gimn.2)
wychowanie fizyczne
3 BT WF gr.2 (sala gimn.2)
6 12:45-13:30 wychowanie fizyczne
3 AT WF Chłopcy (sala gimn.2)
wychowanie fizyczne
4 AT, CT WF Chłopcy (sala gimn.2)
wychowanie fizyczne
3 AT WF Chłopcy (sala gimn.2)
7 13:35-14:20 wychowanie fizyczne
4 AT, CT WF Chłopcy (sala gimn.2)
wychowanie fizyczne
2 ET WF dziewczyny (WF1) (sala gimn.1)
8 14:25-15:10 wychowanie fizyczne
4 AT, CT WF Chłopcy (sala gimn.2)
wychowanie fizyczne
4 BT, ET WF chłopcy (sala gimn.4)
wychowanie fizyczne
2 ET WF dziewczyny (WF1) (sala gimn.1)
9 15:15-16:00 wychowanie fizyczne
3 BT WF gr.2 (sala gimn.2)
wychowanie fizyczne
4 BT, ET WF chłopcy (sala gimn.4)
10 16:05-16:50

Nauczyciel Drzewicki Piotr - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język polski
4 bt (207)
język polski
2 bt (207)
język polski
4 bt (207)
2 08:55-09:40 język polski
4 bt (207)
język polski
4 ct (207)
język polski
2 bt (207)
język polski
2 et (207)
filozofia
1 atp (207)
3 09:50-10:35 język polski
4 et (207)
język polski
4 ct (207)
język polski
4 et (207)
język polski
4 et (207)
filozofia
1 btp (207)
4 10:50-11:35 język polski
2 bt (207)
język polski
4 ct (207)
język polski
3 et (1)
język polski
4 bt (207)
5 11:45-12:30 język polski
1 btg (2)
język polski
4 et (207)
język polski
3 et (1)
język polski
4 bt (207)
6 12:45-13:30 język polski
4 et (207)
język polski
1 btg (207)
język polski
4 ct (207)
7 13:35-14:20 język polski
2 et (207)
język polski
1 btg (207)
filozofia
1 etp (2)
język polski
4 ct (207)
8 14:25-15:10 język polski
2 et (207)
godzina do dyspozycji wychowawcy
1 btg (207)
język polski
3 et (207)
9 15:15-16:00 filozofia
1 ctp (207)
10 16:05-16:50

Nauczyciel Dubrawska Danuta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 pracownia turystyczna
2 ET gr.1 j. hiszpański (104)
pracownia turystyczna
3 ET gr.1 j.hiszpański (104)
pracownia turystyczna
3 ET gr.2 j. niemiecki (104)
2 08:55-09:40 pracownia turystyczna
2 ET gr.1 j. hiszpański (104)
pracownia turystyczna
3 ET gr.1 j.hiszpański (104)
pracownia turystyczna
3 ET gr.2 j. niemiecki (104)
3 09:50-10:35 pracownia turystyczna
2 ET gr.1 j. hiszpański (104)
pracownia turystyczna
1 etp gr.1 pracownia turystyczna (biblioteka) Lekcja zapisana dla dni: 2020-01-07, 2020-01-21, 2020-02-04, 2020-02-18, 2020-03-03, 2020-03-17, 2020-03-31, 2020-04-14, 2020-04-28, 2020-05-12, 2020-05-26, 2020-06-09, 2020-06-23,
pracownia turystyczna
1 etp gr.2 pracownia turystyczna (biblioteka) Lekcja zapisana dla dni: 2020-01-14, 2020-01-28, 2020-02-11, 2020-02-25, 2020-03-10, 2020-03-24, 2020-04-07, 2020-04-21, 2020-05-05, 2020-05-19, 2020-06-02, 2020-06-16,
pracownia turystyczna
3 ET gr.1 j.hiszpański (104)
pracownia turystyczna
3 ET gr.2 j. niemiecki (104)
4 10:50-11:35 pracownia turystyczna
2 ET gr.2 niemiecki (104)
pracownia turystyczna
1 etp gr.1 pracownia turystyczna (biblioteka) Lekcja zapisana dla dni: 2020-01-07, 2020-01-21, 2020-02-04, 2020-02-18, 2020-03-03, 2020-03-17, 2020-03-31, 2020-04-14, 2020-04-28, 2020-05-12, 2020-05-26, 2020-06-09, 2020-06-23,
pracownia turystyczna
1 etp gr.2 pracownia turystyczna (biblioteka) Lekcja zapisana dla dni: 2020-01-14, 2020-01-28, 2020-02-11, 2020-02-25, 2020-03-10, 2020-03-24, 2020-04-07, 2020-04-21, 2020-05-05, 2020-05-19, 2020-06-02, 2020-06-16,
pracownia turystyczna
3 ET gr.1 j.hiszpański (104)
pracownia turystyczna
1 atp gr1 pracownia turystyczna (229) Lekcja zapisana dla dni: 2020-01-09, 2020-01-23, 2020-02-06, 2020-02-20, 2020-03-05, 2020-03-19, 2020-04-02, 2020-04-16, 2020-04-30, 2020-05-14, 2020-05-28, 2020-06-11, 2020-06-25,
pracownia turystyczna
3 ET gr.2 j. niemiecki (104)
5 11:45-12:30 pracownia turystyczna
2 ET gr.2 niemiecki (104)
pracownia turystyczna
1 etp gr.1 pracownia turystyczna (biblioteka) Lekcja zapisana dla dni: 2020-01-07, 2020-01-21, 2020-02-04, 2020-02-18, 2020-03-03, 2020-03-17, 2020-03-31, 2020-04-14, 2020-04-28, 2020-05-12, 2020-05-26, 2020-06-09, 2020-06-23,
pracownia turystyczna
1 etp gr.2 pracownia turystyczna (biblioteka) Lekcja zapisana dla dni: 2020-01-14, 2020-01-28, 2020-02-11, 2020-02-25, 2020-03-10, 2020-03-24, 2020-04-07, 2020-04-21, 2020-05-05, 2020-05-19, 2020-06-02, 2020-06-16,
pracownia turystyczna
2 AT gr.2 turystyczna (j. włoski) (104)
pracownia turystyczna
1 atp gr1 pracownia turystyczna (229) Lekcja zapisana dla dni: 2020-01-09, 2020-01-23, 2020-02-06, 2020-02-20, 2020-03-05, 2020-03-19, 2020-04-02, 2020-04-16, 2020-04-30, 2020-05-14, 2020-05-28, 2020-06-11, 2020-06-25,
6 12:45-13:30 pracownia turystyczna
2 ET gr.2 niemiecki (104)
pracownia turystyczna
1 etp gr.1 pracownia turystyczna (104) Lekcja zapisana dla dni: 2020-01-07, 2020-01-21, 2020-02-04, 2020-02-18, 2020-03-03, 2020-03-17, 2020-03-31, 2020-04-14, 2020-04-28, 2020-05-12, 2020-05-26, 2020-06-09, 2020-06-23,
pracownia turystyczna
1 etp gr.2 pracownia turystyczna (104) Lekcja zapisana dla dni: 2020-01-14, 2020-01-28, 2020-02-11, 2020-02-25, 2020-03-10, 2020-03-24, 2020-04-07, 2020-04-21, 2020-05-05, 2020-05-19, 2020-06-02, 2020-06-16,
pracownia turystyczna
2 AT gr.2 turystyczna (j. włoski) (104)
pracownia turystyczna
1 atp gr1 pracownia turystyczna (biblioteka) Lekcja zapisana dla dni: 2020-01-09, 2020-01-23, 2020-02-06, 2020-02-20, 2020-03-05, 2020-03-19, 2020-04-02, 2020-04-16, 2020-04-30, 2020-05-14, 2020-05-28, 2020-06-11, 2020-06-25,
7 13:35-14:20 godzina do dyspozycji wychowawcy
2 at (104)
pracownia turystyczna
1 etp gr.1 pracownia turystyczna (104) Lekcja zapisana dla dni: 2020-01-07, 2020-01-21, 2020-02-04, 2020-02-18, 2020-03-03, 2020-03-17, 2020-03-31, 2020-04-14, 2020-04-28, 2020-05-12, 2020-05-26, 2020-06-09, 2020-06-23,
pracownia turystyczna
1 etp gr.2 pracownia turystyczna (104) Lekcja zapisana dla dni: 2020-01-14, 2020-01-28, 2020-02-11, 2020-02-25, 2020-03-10, 2020-03-24, 2020-04-07, 2020-04-21, 2020-05-05, 2020-05-19, 2020-06-02, 2020-06-16,
pracownia turystyczna
2 AT gr.2 turystyczna (j. włoski) (104)
pracownia turystyczna
1 atp gr1 pracownia turystyczna (104) Lekcja zapisana dla dni: 2020-01-09, 2020-01-23, 2020-02-06, 2020-02-20, 2020-03-05, 2020-03-19, 2020-04-02, 2020-04-16, 2020-04-30, 2020-05-14, 2020-05-28, 2020-06-11, 2020-06-25,
8 14:25-15:10 pracownia turystyczna
1 etp gr.1 pracownia turystyczna (104) Lekcja zapisana dla dni: 2020-01-07, 2020-01-21, 2020-02-04, 2020-02-18, 2020-03-03, 2020-03-17, 2020-03-31, 2020-04-14, 2020-04-28, 2020-05-12, 2020-05-26, 2020-06-09, 2020-06-23,
pracownia turystyczna
1 etp gr.2 pracownia turystyczna (104) Lekcja zapisana dla dni: 2020-01-14, 2020-01-28, 2020-02-11, 2020-02-25, 2020-03-10, 2020-03-24, 2020-04-07, 2020-04-21, 2020-05-05, 2020-05-19, 2020-06-02, 2020-06-16,
pracownia turystyczna
1 atp gr1 pracownia turystyczna (104) Lekcja zapisana dla dni: 2020-01-09, 2020-01-23, 2020-02-06, 2020-02-20, 2020-03-05, 2020-03-19, 2020-04-02, 2020-04-16, 2020-04-30, 2020-05-14, 2020-05-28, 2020-06-11, 2020-06-25,
9 15:15-16:00 pracownia turystyczna
1 atp gr1 pracownia turystyczna (104) Lekcja zapisana dla dni: 2020-01-09, 2020-01-23, 2020-02-06, 2020-02-20, 2020-03-05, 2020-03-19, 2020-04-02, 2020-04-16, 2020-04-30, 2020-05-14, 2020-05-28, 2020-06-11, 2020-06-25,
10 16:05-16:50

Nauczyciel Dubrawski Rafał - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
1 btg, etg WF chłopcy (sala gimn.7)
wychowanie fizyczne
1 atp,btp WF chłopcy (sala gimn.8)
wychowanie fizyczne
4 AT WF Dziewczyny (WF 1) (sala gimn.1)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
1 atp,btp WF chłopcy (sala gimn.8)
wychowanie fizyczne
2 BT, CT WF chłopcy (sala gimn.6)
wychowanie fizyczne
1 atg WF dziewczyny (sala gimn.1)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
1 atp,btp WF chłopcy (sala gimn.8)
wychowanie fizyczne
2 BT, CT WF chłopcy (sala gimn.6)
wychowanie fizyczne
1 atg WF dziewczyny (sala gimn.1)
4 10:50-11:35 wychowanie fizyczne
4 AT WF Dziewczyny (WF 1) (sala gimn.1)
wychowanie fizyczne
1 btg WF dziewczyny (sala gimn.1)
5 11:45-12:30 wychowanie fizyczne
4 AT WF Dziewczyny (WF 1) (sala gimn.1)
wychowanie fizyczne
2 BT, CT WF chłopcy (sala gimn.2)
wychowanie fizyczne
1 btg WF dziewczyny (sala gimn.1)
6 12:45-13:30 wychowanie fizyczne
1 btg WF dziewczyny (sala gimn.1)
wychowanie fizyczne
1 atg, ctg WF chłopcy (sala gimn.1)
wychowanie fizyczne
1 ctp, etp WF chłopcy (sala gimn.6)
7 13:35-14:20 wychowanie fizyczne
1 atg WF dziewczyny (sala gimn.3)
wychowanie fizyczne
1 atg, ctg WF chłopcy (sala gimn.5)
godzina do dyspozycji wychowawcy
4 at (106)
wychowanie fizyczne
1 btg, etg WF chłopcy (sala gimn.8)
8 14:25-15:10 wychowanie fizyczne
1 atg, ctg WF chłopcy (sala gimn.5)
wychowanie fizyczne
1 ctp, etp WF chłopcy (sala gimn.6)
wychowanie fizyczne
1 btg, etg WF chłopcy (sala gimn.8)
9 15:15-16:00 wychowanie fizyczne
1 ctp, etp WF chłopcy (sala gimn.6)
10 16:05-16:50

Nauczyciel Dziewiński Przemysław - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język angielski rozszerzony
3 BT gr.1 j. niemiecki (2)
język angielski rozszerzony
3 BT gr.1 j. niemiecki (103)
2 08:55-09:40 język angielski
1 atp gr.1 turystyczna (j.włoski) (2)
język angielski rozszerzony
3 BT gr.1 j. niemiecki (2)
język angielski rozszerzony
3 BT gr.1 j. niemiecki (103)
3 09:50-10:35 język angielski
1 atp gr.1 turystyczna (j.włoski) (2)
język angielski rozszerzony
1 ctg gr.1 j.francuski (2)
język angielski zawodowy
3 BT gr.2 j. hiszpański (217)
język angielski zawodowy
2 ct (217)
4 10:50-11:35 język angielski rozszerzony
1 ctg gr.1 j.francuski (2)
język angielski rozszerzony
4 CT gr. 2 j. włoski (13)
język angielski rozszerzony
4 CT gr. 2 j. włoski (13)
5 11:45-12:30 język angielski rozszerzony
4 CT gr. 2 j. włoski (biblioteka)
język angielski
1 ctp gr. 2 j. francuski (229)
język angielski rozszerzony
1 atg gr.1 hotelarska (j. niem.) (2)
język angielski rozszerzony
4 CT gr. 2 j. włoski (13)
6 12:45-13:30 język angielski rozszerzony
4 CT gr. 2 j. włoski (229)
język angielski
1 ctp gr. 2 j. francuski (229)
język angielski rozszerzony
1 atg gr.1 hotelarska (j. niem.) (2)
język angielski zawodowy
2 BT gr.1 (229)
7 13:35-14:20 język angielski
1 btp gr. 1 (229)
8 14:25-15:10 język angielski
1 etp gr.1 j. hiszpański (205)
język angielski
1 btp gr. 1 (229)
9 15:15-16:00 język angielski
1 etp gr.1 j. hiszpański (205)
10 16:05-16:50

Nauczyciel Gałązka Barbara - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język angielski rozszerzony
4 ET gr.1 j. hiszpański (230)
język angielski rozszerzony
3 CT gr.2 j. włoski (230)
język angielski rozszerzony
4 ET gr.1 j. hiszpański (208)
2 08:55-09:40 język angielski rozszerzony
4 ET gr.1 j. hiszpański (230)
język angielski rozszerzony
1 etg gr.1 j.hiszpański (204)
język angielski
1 etp gr.2 j. niemiecki (5)
język angielski rozszerzony
4 ET gr.1 j. hiszpański (208)
3 09:50-10:35 język angielski rozszerzony
1 etg gr.1 j.hiszpański (204)
język angielski rozszerzony
2 BT gr.2 (218)
język angielski
1 etp gr.2 j. niemiecki (5)
język angielski zawodowy
3 CT gr.1 j.francuski (230)
4 10:50-11:35 język angielski rozszerzony
2 AT gr.2 turystyczna (j. włoski) (217)
język angielski rozszerzony
2 BT gr.2 (226)
język angielski rozszerzony
2 AT gr.2 turystyczna (j. włoski) (230)
5 11:45-12:30 język angielski rozszerzony
2 AT gr.2 turystyczna (j. włoski) (217)
język angielski rozszerzony
3 CT gr.2 j. włoski (230)
język angielski rozszerzony
2 AT gr.2 turystyczna (j. włoski) (230)
język angielski rozszerzony
2 BT gr.2 (230)
6 12:45-13:30 język angielski rozszerzony
3 CT gr.2 j. włoski (230)
godzina do dyspozycji wychowawcy
1 etg (207)
język angielski rozszerzony
2 BT gr.2 (230)
7 13:35-14:20 język angielski rozszerzony
4 ET gr.1 j. hiszpański (217)
język angielski rozszerzony
4 ET gr.1 j. hiszpański (230)
język angielski rozszerzony
3 CT gr.2 j. włoski (230)
8 14:25-15:10 język angielski rozszerzony
4 ET gr.1 j. hiszpański (217)
język angielski rozszerzony
3 AT gr.2 j.hiszpański (230)
język angielski rozszerzony
3 AT gr.2 j.hiszpański (230)
9 15:15-16:00 język angielski rozszerzony
3 AT gr.2 j.hiszpański (230)
język angielski rozszerzony
3 AT gr.2 j.hiszpański (230)
10 16:05-16:50

Nauczyciel Głąb Maria - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 historia i społeczeństwo
4 ct (205)
wiedza o społeczeństwie
1 etg (205)
historia i społeczeństwo
4 ct (205)
2 08:55-09:40 historia
2 bt (205)
wiedza o społeczeństwie
1 btg (205)
historia i społeczeństwo
3 at (205)
3 09:50-10:35 historia i społeczeństwo
4 bt (205)
historia i społeczeństwo
4 at (205)
historia
1 atg (5)
historia
1 etg (205)
historia i społeczeństwo
4 at (205)
4 10:50-11:35 historia
2 at (205)
historia i społeczeństwo
4 bt (205)
historia i społeczeństwo
3 bt (1)
historia
2 et (205)
historia i społeczeństwo
4 at (205)
5 11:45-12:30 historia i społeczeństwo
4 et (205)
historia i społeczeństwo
4 bt (205)
wiedza o społeczeństwie
1 ctg (5)
historia i społeczeństwo
4 et (205)
historia i społeczeństwo
3 ct (205)
6 12:45-13:30 historia
1 ctg (205)
godzina do dyspozycji wychowawcy
1 ctg (5)
historia i społeczeństwo
3 et (1)
wiedza o społeczeństwie
1 atg (205)
7 13:35-14:20 historia
2 ct (205)
historia i społeczeństwo
4 ct (205)
historia i społeczeństwo
4 et (205)
8 14:25-15:10 historia
1 btg (205)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Godlewska-Ucińska M. - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język angielski rozszerzony
2 AT gr.1 hotelarska (j.niem.) (217)
język angielski rozszerzony
2 ET gr.2 niemiecki (217)
2 08:55-09:40 język angielski rozszerzony
2 AT gr.1 hotelarska (j.niem.) (217)
język angielski rozszerzony
4 AT gr.1 j. niemiecki (102)
język angielski rozszerzony
2 ET gr.2 niemiecki (217)
3 09:50-10:35 język angielski rozszerzony
4 BT gr. 2 hiszpański (105)
język angielski
1 atp gr.2 hotelarska (j. niem.) (217)
godzina do dyspozycji wychowawcy
1 atp (106)
język angielski rozszerzony
2 AT gr.1 hotelarska (j.niem.) (229)
4 10:50-11:35 język angielski rozszerzony
2 ct (229)
język angielski rozszerzony
2 ET gr.2 niemiecki (204)
język angielski
1 atp gr.2 hotelarska (j. niem.) (217)
język angielski rozszerzony
2 ct (218)
język angielski rozszerzony
2 AT gr.1 hotelarska (j.niem.) (229)
5 11:45-12:30 język angielski rozszerzony
4 AT gr.1 j. niemiecki (230)
język angielski rozszerzony
2 ET gr.2 niemiecki (214)
język angielski rozszerzony
4 BT gr. 2 hiszpański (15)
język angielski rozszerzony
2 ct (218)
6 12:45-13:30 język angielski rozszerzony
4 AT gr.1 j. niemiecki (208)
język angielski rozszerzony
4 BT gr. 2 hiszpański (15)
język angielski w turystyce
1 atp gr.1 turystyczna (j.włoski) (217) Lekcja zapisana dla dni: 2020-01-02, 2020-01-16, 2020-01-30, 2020-02-13, 2020-02-27, 2020-03-12, 2020-03-26, 2020-04-09, 2020-04-23, 2020-05-07, 2020-05-21, 2020-06-04, 2020-06-18,
język angielski rozszerzony
4 BT gr. 2 hiszpański (212)
7 13:35-14:20 język angielski rozszerzony
4 AT gr.1 j. niemiecki (101)
język angielski rozszerzony
2 ct (204)
język angielski w turystyce
1 atp gr.1 turystyczna (j.włoski) (217) Lekcja zapisana dla dni: 2020-01-02, 2020-01-16, 2020-01-30, 2020-02-13, 2020-02-27, 2020-03-12, 2020-03-26, 2020-04-09, 2020-04-23, 2020-05-07, 2020-05-21, 2020-06-04, 2020-06-18,
język angielski rozszerzony
4 BT gr. 2 hiszpański (212)
8 14:25-15:10 język angielski rozszerzony
4 AT gr.1 j. niemiecki (101)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Górska Dorota - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 pracownia hotelarska
2 AT gr.1 hotelarska (j.niem.) (102)
pracownia hotelarska
3 AT gr.2 j.hiszpański (102)
2 08:55-09:40 pracownia hotelarska
2 AT gr.1 hotelarska (j.niem.) (102)
pracownia hotelarska
3 AT gr.2 j.hiszpański (102)
3 09:50-10:35 pracownia hotelarska
2 AT gr.1 hotelarska (j.niem.) (102)
pracownia hotelarska
3 AT gr.2 j.hiszpański (102)
wychowanie fizyczne
2 AT, ET WF chłopcy (sala gimn.3)
4 10:50-11:35 godzina do dyspozycji wychowawcy
3 bt (102)
pracownia hotelarska
3 AT gr.1 j. niemiecki (102)
wychowanie fizyczne
2 AT, ET WF chłopcy (sala gimn.3)
pracownia hotelarska
2 ct (102)
5 11:45-12:30 pracownia hotelarska
3 BT gr.1 j. niemiecki (102)
pracownia hotelarska
3 AT gr.1 j. niemiecki (102)
pracownia hotelarska
2 ct (102)
6 12:45-13:30 pracownia hotelarska
3 BT gr.1 j. niemiecki (102)
pracownia hotelarska
3 AT gr.1 j. niemiecki (102)
pracownia hotelarska
3 BT gr.2 j. hiszpański (102)
pracownia hotelarska
2 ct (102)
7 13:35-14:20 pracownia hotelarska
3 BT gr.1 j. niemiecki (102)
pracownia hotelarska
3 BT gr.2 j. hiszpański (102)
8 14:25-15:10 pracownia hotelarska
3 BT gr.2 j. hiszpański (102)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Hałas Alicja - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 chemia
1 etg (4)
3 09:50-10:35 fizyka
1 btg (4)
4 10:50-11:35
5 11:45-12:30 chemia
1 atp (4)
chemia
1 etp (102)
6 12:45-13:30 chemia
1 etp (102)
chemia
1 btg (4)
7 13:35-14:20 fizyka
1 etg (4)
fizyka
1 ctg (208)
chemia
1 btp (205)
chemia
1 atg (208)
chemia
1 ctp (4)
8 14:25-15:10 chemia
1 btp (4)
chemia
1 atp (4)
chemia
1 ctg (208)
chemia
1 ctp (4)
9 15:15-16:00 fizyka
1 atg (208)
10 16:05-16:50

Nauczyciel Janik Izabela - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 matematyka
4 at (204)
matematyka
2 bt (1)
2 08:55-09:40 matematyka
4 at (204)
matematyka
1 btp (1)
matematyka
4 at (204)
matematyka
4 bt (204)
3 09:50-10:35 matematyka
1 btp (1)
matematyka
4 at (204)
matematyka
1 btg (204)
matematyka
3 bt (204)
4 10:50-11:35 matematyka
4 bt (204)
matematyka
1 atp (2)
matematyka
1 btg (204)
matematyka
3 at (204)
5 11:45-12:30 matematyka
4 bt (204)
matematyka
1 atp (2)
matematyka
1 btg (204)
matematyka
3 at (204)
matematyka
4 at (204)
6 12:45-13:30 matematyka
2 at (204)
matematyka
4 bt (204)
matematyka
3 bt (1)
matematyka
3 at (204)
matematyka
1 btp (204)
7 13:35-14:20 matematyka
1 atg (204)
matematyka
4 bt (204)
matematyka
3 bt (1)
matematyka
2 bt (204)
matematyka
1 atp (204)
8 14:25-15:10 matematyka
1 atg (204)
matematyka
1 atg (204)
matematyka
2 at (204)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Jeż-Pawlak Aleksandra - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 marketing i prawo w turystyce
3 et (2)
podstawy przedsiębiorczości
1 etg (2)
3 09:50-10:35 podstawy przedsiębiorczości
1 atg (106)
podstawy marketingu i zarządzania
3 at (106)
marketing i prawo w turystyce
3 et (2)
podstawy przedsiębiorczości
1 etg (2)
4 10:50-11:35 podstawy przedsiębiorczości
1 atg (106)
geografia
1 btp (106)
geografia
1 ctp (2)
podstawy przedsiębiorczości
1 btg (2)
5 11:45-12:30 podstawy marketingu i zarządzania
2 AT gr.1 hotelarska (j.niem.) (106)
geografia
1 btp (106)
geografia
1 ctp (2)
podstawy przedsiębiorczości
1 btg (2)
6 12:45-13:30 podstawy marketingu i zarządzania
2 ct (106)
podstawy marketingu i zarządzania
3 bt (106)
geografia
1 btp (106)
podstawy marketingu i zarządzania
3 ct (4)
7 13:35-14:20 podstawy przedsiębiorczości
1 ctg (106)
geografia
1 ctp (106)
8 14:25-15:10 podstawy przedsiębiorczości
1 ctg (106)
9 15:15-16:00 podstawy marketingu i zarządzania
2 bt (106)
10 16:05-16:50

Nauczyciel Karkoszka Anna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
1 atp, btp WF dziewczyny (sala gimn.5)
wychowanie fizyczne
4 ET WF Dziewczyny (WF 1) (sala gimn.2)
wychowanie fizyczne
3 CT WF Dziewczyny (WF 1) (sala gimn.1)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
1 atp, btp WF dziewczyny (sala gimn.6)
wychowanie fizyczne
2 BT WF dziewczyny (WF 1) (sala gimn.5)
wychowanie fizyczne
4 ET WF Dziewczyny (WF 1) (sala gimn.2)
wychowanie fizyczne
3 CT WF Dziewczyny (WF 1) (sala gimn.1)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
1 atp, btp WF dziewczyny (sala gimn.6)
wychowanie fizyczne
2 BT WF dziewczyny (WF 1) (sala gimn.5)
wychowanie fizyczne
2 AT, ET WF dziewczyny (WF2) (sala gimn.2)
wychowanie fizyczne
4 ET WF Dziewczyny (WF 1) (sala gimn.2)
4 10:50-11:35 wychowanie fizyczne
2 AT, ET WF dziewczyny (WF2) (sala gimn.2)
wychowanie fizyczne
3 BT WF gr.1 (sala gimn.1)
5 11:45-12:30 wychowanie fizyczne
3 AT WF Dziewczyny (sala gimn.3)
godzina do dyspozycji wychowawcy
4 ct (205)
wychowanie fizyczne
3 BT WF gr.1 (sala gimn.1)
6 12:45-13:30 wychowanie fizyczne
3 AT WF Dziewczyny (sala gimn.3)
wychowanie fizyczne
4 CT WF Dziewczyny (WF 1) (sala gimn.3)
wychowanie fizyczne
1 ctg WF1 dziewczyny (sala gimn.2)
wychowanie fizyczne
3 AT WF Dziewczyny (sala gimn.1)
7 13:35-14:20 wychowanie fizyczne
4 CT WF Dziewczyny (WF 1) (sala gimn.3)
wychowanie fizyczne
4 BT WF Dziewczyny (WF 1) (sala gimn.2)
wychowanie fizyczne
4 BT WF Dziewczyny (WF 1) (sala gimn.1)
wychowanie fizyczne
2 BT WF dziewczyny (WF 1) (sala gimn.2)
8 14:25-15:10 wychowanie fizyczne
4 CT WF Dziewczyny (WF 1) (sala gimn.3)
wychowanie fizyczne
4 BT WF Dziewczyny (WF 1) (sala gimn.2)
wychowanie fizyczne
2 AT, ET WF dziewczyny (WF2) (sala gimn.2)
9 15:15-16:00 wychowanie fizyczne
3 CT WF Dziewczyny (WF 1) (sala gimn.1)
wychowanie fizyczne
3 BT WF gr.1 (sala gimn.2)
10 16:05-16:50

Nauczyciel Kliś Marcin - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 religia
1 atg (101)
religia
1 etp (3)
2 08:55-09:40 religia
1 atg (101)
religia
1 etp (3)
3 09:50-10:35 religia
1 ctp (106)
4 10:50-11:35 religia
1 btp (101)
5 11:45-12:30 religia
1 ctp (208)
religia
1 btp (101)
6 12:45-13:30 religia
1 atp (2)
7 13:35-14:20 religia
1 atp (2)
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Knyps Klaudiusz - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:50-11:35 język polski
1 atp (1)
język polski
4 at (201)
5 11:45-12:30 język polski
4 at (207)
język polski
4 at (201)
6 12:45-13:30 język polski
1 atp (2)
język polski
4 at (201)
7 13:35-14:20 język polski
1 atp (2)
język polski
4 at (201)
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Kowalewska Marta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
1 atp WF dziewczyny (sala gimn.8)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
1 atp WF dziewczyny (sala gimn.5)
wychowanie fizyczne
2 BT, CT WF dziewczyny (WF2) (sala gimn.5)
wychowanie fizyczne
1 btp WF dziewczyny (sala gimn.1)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
1 atp WF dziewczyny (sala gimn.5)
wychowanie fizyczne
2 BT, CT WF dziewczyny (WF2) (sala gimn.5)
wychowanie fizyczne
2 AT WF dziewczyny (WF 1) (sala gimn.4)
4 10:50-11:35 wychowanie fizyczne
2 AT WF dziewczyny (WF 1) (sala gimn.3)
wychowanie fizyczne
2 AT WF dziewczyny (WF 1) (sala gimn.4)
wychowanie fizyczne
1 btp WF dziewczyny (sala gimn.1)
5 11:45-12:30 godzina do dyspozycji wychowawcy
1 atg (206)
wychowanie fizyczne
2 BT, CT WF dziewczyny (WF2) (sala gimn.1)
wychowanie fizyczne
1 btp WF dziewczyny (sala gimn.1)
6 12:45-13:30 wychowanie fizyczne
1 atg, ctg WF2 dziewczyny (sala gimn.1)
wychowanie fizyczne
1 ctp WF dziewczyny (sala gimn.1)
7 13:35-14:20 wychowanie fizyczne
3 CT, ET WF Dziewczyny (WF 2) (sala gimn.1)
wychowanie fizyczne
1 atg, ctg WF2 dziewczyny (sala gimn.5)
wychowanie fizyczne
3 CT, ET WF Dziewczyny (WF 2) (sala gimn.5)
wychowanie fizyczne
1 btg, etg WF dziewczyny (sala gimn.7)
8 14:25-15:10 wychowanie fizyczne
3 CT, ET WF Dziewczyny (WF 2) (sala gimn.1)
wychowanie fizyczne
1 atg, ctg WF2 dziewczyny (sala gimn.5)
wychowanie fizyczne
1 ctp WF dziewczyny (sala gimn.5)
wychowanie fizyczne
1 btg, etg WF dziewczyny (sala gimn.7)
9 15:15-16:00 wychowanie fizyczne
1 btg, etg WF dziewczyny (sala gimn.1)
wychowanie fizyczne
1 ctp WF dziewczyny (sala gimn.5)
10 16:05-16:50

Nauczyciel Kozieł Patryk - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 godzina do dyspozycji wychowawcy
2 bt (15)
1 08:00-08:45 pracownia gastronomiczna
1 ctg gr.1 j.francuski (15)
pracownia gastronomiczna
1 btg gr.1 (15)
pracownia gastronomiczna
1 btp gr. 2 (15)
pracownia gastronomiczna
1 btp gr. 1 (15)
pracownia gastronomiczna
2 BT gr.2 (15)
2 08:55-09:40 pracownia gastronomiczna
1 ctg gr.1 j.francuski (15)
pracownia gastronomiczna
1 btg gr.1 (15)
pracownia gastronomiczna
1 btp gr. 2 (15)
pracownia gastronomiczna
1 btp gr. 1 (15)
pracownia gastronomiczna
2 BT gr.2 (15)
3 09:50-10:35 pracownia gastronomiczna
1 ctg gr.1 j.francuski (15)
pracownia gastronomiczna
1 btg gr.1 (15)
pracownia gastronomiczna
1 btp gr. 2 (15)
pracownia gastronomiczna
1 btp gr. 1 (15)
pracownia gastronomiczna
2 BT gr.2 (15)
4 10:50-11:35 pracownia gastronomiczna
1 ctg gr.2 j.włoski (15)
pracownia gastronomiczna
1 btg gr.2 (15)
pracownia gastronomiczna
2 BT gr.1 (15)
5 11:45-12:30 pracownia gastronomiczna
1 ctg gr.2 j.włoski (15)
pracownia gastronomiczna
1 btg gr.2 (15)
pracownia gastronomiczna
2 BT gr.1 (15)
6 12:45-13:30 pracownia gastronomiczna
1 ctg gr.2 j.włoski (15)
pracownia gastronomiczna
1 btg gr.2 (15)
pracownia gastronomiczna
2 BT gr.1 (15)
7 13:35-14:20
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Krawczyk Beata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 język niemiecki
4 ET gr.2 j. niemiecki (218)
3 09:50-10:35 język niemiecki
4 AT gr.1 j. niemiecki (218)
język niemiecki
4 ET gr.2 j. niemiecki (218)
4 10:50-11:35 język niemiecki
4 AT gr.1 j. niemiecki (218)
język niemiecki
3 BT gr.1 j. niemiecki (218)
język niemiecki
4 ET gr.2 j. niemiecki (218)
5 11:45-12:30 język niemiecki
4 AT gr.2 j. niemiecki (218)
język niemiecki
4 AT gr.2 j. niemiecki (218)
język niemiecki
2 ET gr.2 niemiecki (218)
6 12:45-13:30 język niemiecki
4 AT gr.2 j. niemiecki (218)
język niemiecki
4 AT gr.1 j. niemiecki (218)
język niemiecki
2 ET gr.2 niemiecki (218)
7 13:35-14:20 język niemiecki
2 AT gr.1 hotelarska (j.niem.) (218)
8 14:25-15:10 język niemiecki
2 AT gr.1 hotelarska (j.niem.) (218)
język niemiecki
1 etp gr.2 j. niemiecki (218)
9 15:15-16:00 język niemiecki
1 etp gr.2 j. niemiecki (218)
10 16:05-16:50

Nauczyciel Krywult-Malejko Urszula - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 organizacja imprez i usług turystycznych
1 etg gr.1 j.hiszpański (105)
podstawy turystyki
1 atg gr.2 turystyczna (j. włoski) (105)
2 08:55-09:40 organizacja imprez i usług turystycznych
2 ET gr.2 niemiecki (105)
podstawy turystyki
1 etp (105)
organizacja imprez i usług turystycznych
1 etg gr.1 j.hiszpański (105)
podstawy turystyki
1 atg gr.2 turystyczna (j. włoski) (105)
3 09:50-10:35 organizacja imprez i usług turystycznych
2 ET gr.2 niemiecki (105)
podstawy turystyki
1 etp (105)
organizacja imprez i usług turystycznych
3 ET gr.1 j.hiszpański (105)
4 10:50-11:35 organizacja imprez i usług turystycznych
2 ET gr.1 j. hiszpański (105)
podstawy turystyki
1 atp gr.1 turystyczna (j.włoski) (105)
organizacja imprez i usług turystycznych
1 atp gr.1 turystyczna (j.włoski) (105) Lekcja zapisana dla dni: 2020-01-02, 2020-01-16, 2020-01-30, 2020-02-13, 2020-02-27, 2020-03-12, 2020-03-26, 2020-04-09, 2020-04-23, 2020-05-07, 2020-05-21, 2020-06-04, 2020-06-18,
organizacja imprez i usług turystycznych
3 ET gr.1 j.hiszpański (105)
5 11:45-12:30 organizacja imprez i usług turystycznych
2 ET gr.1 j. hiszpański (105)
organizacja imprez i usług turystycznych
3 ET gr.2 j. niemiecki (105)
podstawy turystyki
1 atp gr.1 turystyczna (j.włoski) (105)
organizacja imprez i usług turystycznych
1 atp gr.1 turystyczna (j.włoski) (105) Lekcja zapisana dla dni: 2020-01-02, 2020-01-16, 2020-01-30, 2020-02-13, 2020-02-27, 2020-03-12, 2020-03-26, 2020-04-09, 2020-04-23, 2020-05-07, 2020-05-21, 2020-06-04, 2020-06-18,
organizacja imprez i usług turystycznych
2 AT gr.2 turystyczna (j. włoski) (105)
6 12:45-13:30 organizacja imprez i usług turystycznych
1 etp (105)
organizacja imprez i usług turystycznych
3 ET gr.2 j. niemiecki (105)
organizacja imprez i usług turystycznych
1 atp gr.1 turystyczna (j.włoski) (105)
organizacja imprez i usług turystycznych
2 AT gr.2 turystyczna (j. włoski) (105)
7 13:35-14:20 organizacja imprez i usług turystycznych
1 etp (105)
organizacja imprez i usług turystycznych
1 etg gr.2 j.niemiecki (105)
godzina do dyspozycji wychowawcy
2 et (105)
8 14:25-15:10 organizacja imprez i usług turystycznych
1 etg gr.2 j.niemiecki (105)
organizacja imprez i usług turystycznych
3 ET gr.1 j.hiszpański (105)
9 15:15-16:00 organizacja imprez i usług turystycznych
3 ET gr.2 j. niemiecki (105)
10 16:05-16:50

Nauczyciel Kurzyca Maria - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 historia
1 etp (205)
2 08:55-09:40 historia
1 atp (205)
historia
1 btp (201)
3 09:50-10:35
4 10:50-11:35
5 11:45-12:30 historia
1 btp (3)
6 12:45-13:30 historia
1 ctp (205)
7 13:35-14:20 historia
1 ctp (3)
8 14:25-15:10 historia
1 etp (205)
historia
1 atp (205)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Mamorska-Kozieł Sylwia - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 organizacja pracy służby pięter
1 ctp (103)
organizacja pracy służby pięter
1 atp gr.2 hotelarska (j. niem.) (5)
3 09:50-10:35 organizacja pracy w recepcji
3 CT gr.2 j. włoski (103)
organizacja pracy służby pięter
1 atp gr.2 hotelarska (j. niem.) (5)
podstawy hotelarstwa
1 atg gr.1 hotelarska (j. niem.) (104)
4 10:50-11:35 organizacja pracy w recepcji
3 CT gr.2 j. włoski (103)
organizacja pracy służby pięter
1 btp (5)
organizacja pracy w recepcji
2 AT gr.1 hotelarska (j.niem.) (103)
5 11:45-12:30 organizacja pracy w recepcji
2 AT gr.1 hotelarska (j.niem.) (103)
organizacja pracy służby pięter
1 btp (5)
organizacja pracy w recepcji
2 AT gr.1 hotelarska (j.niem.) (103)
6 12:45-13:30 podstawy hotelarstwa
2 ct (5)
organizacja pracy służby pięter
1 ctp (103)
7 13:35-14:20 organizacja pracy w recepcji
3 CT gr.1 j.francuski (103)
organizacja pracy w recepcji
3 BT gr.1 j. niemiecki (103)
pracownia gastronomiczna
1 atg gr.1 hotelarska (j. niem.) (13)
8 14:25-15:10 organizacja pracy w recepcji
3 CT gr.1 j.francuski (103)
godzina do dyspozycji wychowawcy
1 ctp (103)
organizacja pracy w recepcji
3 BT gr.1 j. niemiecki (103)
pracownia gastronomiczna
1 atg gr.1 hotelarska (j. niem.) (13)
9 15:15-16:00 pracownia gastronomiczna
1 atg gr.1 hotelarska (j. niem.) (13)
10 16:05-16:50

Nauczyciel Marczak Aneta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język francuski
1 ctp gr. 2 j. francuski (217)
2 08:55-09:40 język włoski
2 CT gr. 2 j. włoski (217)
język francuski
1 ctp gr. 2 j. francuski (217)
język włoski
2 AT gr.2 turystyczna (j. włoski) (218)
3 09:50-10:35 język włoski
2 CT gr. 2 j. włoski (212)
język włoski
3 CT gr.2 j. włoski (229)
język włoski
1 ctg gr.2 j.włoski (4)
język włoski
2 AT gr.2 turystyczna (j. włoski) (218)
4 10:50-11:35 język włoski
1 ctp gr. 1 j.włoski (106)
język francuski
3 CT gr.1 j.francuski (13)
język włoski
1 ctg gr.2 j.włoski (4)
język francuski
4 CT gr. 1 j. francuski (102)
język francuski
4 CT gr. 1 j. francuski (230)
5 11:45-12:30 język włoski
1 ctp gr. 1 j.włoski (215)
język włoski
1 atg gr.2 turystyczna (j. włoski) (4)
język francuski
4 CT gr. 1 j. francuski (217)
6 12:45-13:30 język włoski
1 atg gr.2 turystyczna (j. włoski) (4)
język włoski
4 CT gr. 2 j. włoski (218)
język francuski
1 ctg gr.1 j.francuski (218)
7 13:35-14:20 język włoski
4 CT gr. 2 j. włoski (218)
język francuski
1 ctg gr.1 j.francuski (218)
8 14:25-15:10 język włoski
1 atp gr.1 turystyczna (j.włoski) (217)
język włoski
4 CT gr. 2 j. włoski (217)
9 15:15-16:00 język włoski
1 atp gr.1 turystyczna (j.włoski) (217)
10 16:05-16:50

Nauczyciel Marszałek Wiesława - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 religia
3 et (1)
religia
3 at (106)
2 08:55-09:40 religia
4 ct (106)
religia
4 at (205)
religia
1 ctg (1)
religia
3 ct (1)
religia
2 at (102)
3 09:50-10:35 religia
3 bt (204)
religia
3 bt (1)
religia
3 ct (1)
religia
1 ctg (106)
4 10:50-11:35 religia
4 et (101)
religia
2 ct (1)
religia
4 bt (208)
religia
4 bt (204)
religia
4 et (103)
5 11:45-12:30 religia
2 ct (1)
religia
3 at (103)
religia
1 etg (102)
religia
3 et (208)
6 12:45-13:30 religia
1 btg (1)
religia
2 bt (1)
religia
4 at (103)
7 13:35-14:20 religia
1 btg (1)
religia
2 bt (1)
religia
4 ct (217)
religia
2 et (205)
8 14:25-15:10 religia
1 etg (1)
religia
2 at (204)
9 15:15-16:00 religia
2 et (204)
10 16:05-16:50

Nauczyciel Moklak Andrzej - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 pracownia informacji turystycznej
3 ET gr.1 j.hiszpański (230)
2 08:55-09:40 pracownia informacji turystycznej
3 ET gr.1 j.hiszpański (230)
3 09:50-10:35 geografia turystyczna
1 atg gr.2 turystyczna (j. włoski) (217)
pracownia informacji turystycznej
3 ET gr.2 j. niemiecki (230)
4 10:50-11:35 geografia turystyczna
1 atg gr.2 turystyczna (j. włoski) (217)
pracownia informacji turystycznej
3 ET gr.2 j. niemiecki (230)
organizacja imprez i usług turystycznych
1 atg gr.2 turystyczna (j. włoski) (106)
5 11:45-12:30 geografia turystyczna
2 AT gr.2 turystyczna (j. włoski) (214)
pracownia informacji turystycznej
3 ET gr.2 j. niemiecki (226)
organizacja imprez i usług turystycznych
1 atg gr.2 turystyczna (j. włoski) (106)
geografia rozszerzona
2 et (103)
6 12:45-13:30 geografia rozszerzona
2 at (217)
pracownia informacji turystycznej
3 ET gr.2 j. niemiecki (226)
geografia rozszerzona
2 at (106)
geografia rozszerzona
2 et (103)
7 13:35-14:20 pracownia informacji turystycznej
3 ET gr.1 j.hiszpański (230)
geografia turystyczna
1 atp gr.1 turystyczna (j.włoski) (103)
geografia rozszerzona
2 at (104)
8 14:25-15:10 pracownia informacji turystycznej
3 ET gr.1 j.hiszpański (230)
geografia turystyczna
2 et (201)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Mynarski Arkadiusz - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 pracownia informatyczna
3 BT gr.1 j. niemiecki (214)
pracownia informatyczna
2 AT gr.1 hotelarska (j.niem.) (214)
pracownia informatyczna
2 ET gr.1 j. hiszpański (214)
2 08:55-09:40 pracownia informatyczna
3 AT gr.1 j. niemiecki (214)
pracownia informatyczna
3 BT gr.1 j. niemiecki (214)
pracownia informatyczna
2 AT gr.2 turystyczna (j. włoski) (214)
pracownia informatyczna
2 AT gr.1 hotelarska (j.niem.) (214)
pracownia informatyczna
2 ET gr.1 j. hiszpański (214)
3 09:50-10:35 pracownia informatyczna
3 AT gr.2 j.hiszpański (214)
pracownia informatyczna
3 BT gr.1 j. niemiecki (214)
pracownia informatyczna
2 BT gr.1 (214)
pracownia informatyczna
2 BT gr.2 (214)
pracownia informatyczna
2 ET gr.2 niemiecki (214)
4 10:50-11:35 pracownia informatyczna
3 AT gr.2 j.hiszpański (214)
pracownia informatyczna
3 BT gr.2 j. hiszpański (214)
pracownia informatyczna
2 BT gr.1 (214)
pracownia informatyczna
2 BT gr.1 (214)
pracownia informatyczna
2 ET gr.2 niemiecki (214)
5 11:45-12:30 pracownia informatyczna
2 ET gr.1 j. hiszpański (214)
pracownia informatyczna
2 ET gr.2 niemiecki (214)
pracownia informatyczna
2 AT gr.1 hotelarska (j.niem.) (214)
6 12:45-13:30 pracownia informatyczna
3 AT gr.2 j.hiszpański (214)
pracownia informatyczna
2 ET gr.1 j. hiszpański (214)
pracownia informatyczna
2 ET gr.2 niemiecki (214)
pracownia informatyczna
3 BT gr.2 j. hiszpański (214)
7 13:35-14:20 pracownia informatyczna
2 AT gr.2 turystyczna (j. włoski) (214)
pracownia informatyczna
2 BT gr.2 (214)
pracownia informatyczna
3 AT gr.1 j. niemiecki (214)
pracownia informatyczna
3 BT gr.2 j. hiszpański (214)
8 14:25-15:10 pracownia informatyczna
2 AT gr.2 turystyczna (j. włoski) (214)
pracownia informatyczna
2 BT gr.2 (214)
pracownia informatyczna
3 AT gr.1 j. niemiecki (214)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Nowak Joanna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 organizacja pracy w recepcji
3 BT gr.2 j. hiszpański (3)
godzina do dyspozycji wychowawcy
4 bt (101)
2 08:55-09:40 organizacja pracy w recepcji
3 BT gr.2 j. hiszpański (3)
organizacja pracy w recepcji
2 ct (101)
3 09:50-10:35 organizacja pracy w recepcji
2 BT gr.1 (101)
4 10:50-11:35 organizacja pracy w recepcji
3 AT gr.2 j.hiszpański (101)
organizacja pracy w recepcji
2 ct (101)
organizacja pracy w recepcji
3 AT gr.1 j. niemiecki (101)
5 11:45-12:30 organizacja pracy w recepcji
2 BT gr.2 (101)
organizacja pracy w recepcji
3 AT gr.2 j.hiszpański (101)
organizacja pracy w recepcji
2 BT gr.1 (101)
organizacja pracy w recepcji
2 BT gr.1 (101)
6 12:45-13:30 organizacja pracy w recepcji
2 BT gr.2 (101)
organizacja pracy w recepcji
2 BT gr.2 (101)
organizacja pracy w recepcji
2 ct (101)
7 13:35-14:20 organizacja pracy w recepcji
3 AT gr.1 j. niemiecki (101)
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Pilch Małgorzata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język polski
1 atg (4)
2 08:55-09:40 język polski
2 at (103)
język polski
1 atg (4)
3 09:50-10:35 język polski
2 at (103)
wiedza o kulturze
1 ctg (208)
język polski
1 atg (102)
4 10:50-11:35 wiedza o kulturze
1 btg (2)
język polski
1 etg (201)
wiedza o kulturze
1 atg (3)
język polski
3 bt (207)
język polski
1 ctg (201)
5 11:45-12:30 język polski
1 etg (5)
język polski
1 ctg (201)
język polski
3 bt (1)
język polski
3 bt (207)
język polski
1 ctg (201)
6 12:45-13:30 język polski
1 etg (5)
język polski
2 ct (204)
język polski
3 ct (101)
7 13:35-14:20 język polski
3 ct (101)
język polski
2 at (207)
język polski
2 ct (208)
8 14:25-15:10 język polski
3 ct (101)
wiedza o kulturze
1 etg (207)
język polski
2 ct (208)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Płaszczyk - Wilczek Barbara - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:50-11:35
5 11:45-12:30 biologia
1 etg (204)
6 12:45-13:30 biologia
1 atg (201)
7 13:35-14:20 biologia
1 btg (103)
8 14:25-15:10 biologia
1 ctg (106)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Pniok Jarosław - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 geografia rozszerzona
4 at (206)
geografia
1 atp (206)
geografia rozszerzona
4 at (206)
2 08:55-09:40 geografia turystyczna
3 ET gr.2 j. niemiecki (206)
geografia
1 etp (206)
geografia rozszerzona
4 ct (206)
geografia
1 atp (206)
geografia rozszerzona
4 at (206)
3 09:50-10:35 geografia rozszerzona
4 ct (206)
geografia turystyczna
3 ET gr.1 j.hiszpański (206)
geografia rozszerzona
4 ct (206)
geografia rozszerzona
4 at (206)
4 10:50-11:35 geografia rozszerzona
4 ct (206)
geografia rozszerzona
4 et (206)
geografia rozszerzona
4 at (206)
geografia rozszerzona
4 et (206)
geografia
1 atg (206)
5 11:45-12:30 geografia
1 etp (206)
geografia turystyczna
1 etg (206)
geografia
1 ctg (206)
geografia
1 atp (206)
6 12:45-13:30 geografia rozszerzona
4 et (206)
geografia rozszerzona
4 ct (206)
geografia turystyczna
1 etg (206)
geografia
1 btg (206)
geografia rozszerzona
3 et (206)
7 13:35-14:20 geografia rozszerzona
4 et (206)
geografia
1 etp (206)
geografia rozszerzona
3 et (206)
8 14:25-15:10 godzina do dyspozycji wychowawcy
3 et (206)
geografia rozszerzona
4 et (206)
9 15:15-16:00 geografia turystyczna
1 etp (206)
10 16:05-16:50

Nauczyciel Podkański Łukasz - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 edukacja dla bezpieczeństwa
1 ctp (5)
2 08:55-09:40 edukacja dla bezpieczeństwa
1 btg (1)
3 09:50-10:35 edukacja dla bezpieczeństwa
1 etp (1)
4 10:50-11:35 edukacja dla bezpieczeństwa
1 etg (1)
5 11:45-12:30 edukacja dla bezpieczeństwa
1 atg (106)
6 12:45-13:30 edukacja dla bezpieczeństwa
1 atp (106)
7 13:35-14:20 edukacja dla bezpieczeństwa
1 btp (106)
8 14:25-15:10 edukacja dla bezpieczeństwa
1 ctg (201)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Rayss Magdalena - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 podstawy działalności gospodarczej
2 BT gr.1 (226)
podstawy hotelarstwa
1 btg (208)
podstawy działalności gospodarczej
2 AT gr.1 hotelarska (j.niem.) (226)
2 08:55-09:40 podstawy działalności gospodarczej
1 ctg gr.2 j.włoski (226)
podstawy działalności gospodarczej
1 btg gr.2 (226)
podstawy działalności gospodarczej
2 BT gr.2 (226)
3 09:50-10:35 podstawy działalności gospodarczej
1 ctg gr.2 j.włoski (226)
podstawy działalności gospodarczej
1 btg gr.2 (226)
podstawy turystyki
1 etg (102)
podstawy działalności gospodarczej
2 ct (226)
podstawy działalności gospodarczej
2 AT gr.2 turystyczna (j. włoski) (226)
4 10:50-11:35 podstawy działalności gospodarczej
1 ctg gr.1 j.francuski (226)
podstawy działalności gospodarczej
1 btg gr.1 (226)
podstawy turystyki
1 etg (102)
podstawy działalności gospodarczej
1 etg gr.2 j.niemiecki (226)
podstawy działalności gospodarczej
2 AT gr.2 turystyczna (j. włoski) (226)
5 11:45-12:30 podstawy działalności gospodarczej
1 ctg gr.1 j.francuski (226)
podstawy działalności gospodarczej
1 btg gr.1 (226)
podstawy działalności gospodarczej
2 ET gr.1 j. hiszpański (226)
6 12:45-13:30 podstawy działalności gospodarczej
1 atg gr.2 turystyczna (j. włoski) (226)
podstawy działalności gospodarczej
1 etg gr.1 j.hiszpański (226)
podstawy działalności gospodarczej
2 ET gr.1 j. hiszpański (226)
7 13:35-14:20 podstawy działalności gospodarczej
2 ET gr.2 niemiecki (226)
podstawy działalności gospodarczej
1 atg gr.1 hotelarska (j. niem.) (226)
podstawy hotelarstwa
1 ctg (206)
8 14:25-15:10 podstawy działalności gospodarczej
2 ET gr.2 niemiecki (226)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Rybarska Monika - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35 pracownia gastronomiczna
3 AT gr.1 j. niemiecki (13)
4 10:50-11:35 pracownia gastronomiczna
3 AT gr.1 j. niemiecki (13)
5 11:45-12:30 pracownia gastronomiczna
3 CT gr.2 j. włoski (13)
pracownia gastronomiczna
3 CT gr.1 j.francuski (13)
6 12:45-13:30 pracownia gastronomiczna
3 CT gr.2 j. włoski (13)
pracownia gastronomiczna
3 CT gr.1 j.francuski (13)
7 13:35-14:20 pracownia gastronomiczna
3 BT gr.2 j. hiszpański (13)
pracownia gastronomiczna
3 BT gr.1 j. niemiecki (13)
8 14:25-15:10 pracownia gastronomiczna
3 BT gr.2 j. hiszpański (13)
pracownia gastronomiczna
3 BT gr.1 j. niemiecki (13)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Sadłek Barbara - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 pracownia hotelarska
3 CT gr.1 j.francuski (101)
pracownia hotelarska
2 BT gr.1 (103)
2 08:55-09:40 pracownia hotelarska
3 CT gr.1 j.francuski (101)
pracownia hotelarska
2 BT gr.1 (103)
3 09:50-10:35 pracownia hotelarska
3 CT gr.1 j.francuski (101)
pracownia hotelarska
2 BT gr.1 (103)
4 10:50-11:35 pracownia hotelarska
3 CT gr.2 j. włoski (103)
pracownia hotelarska
2 BT gr.2 (104)
5 11:45-12:30 pracownia hotelarska
3 CT gr.2 j. włoski (103)
pracownia hotelarska
2 BT gr.2 (104)
6 12:45-13:30 pracownia hotelarska
3 CT gr.2 j. włoski (103)
pracownia hotelarska
2 BT gr.2 (104)
7 13:35-14:20
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Serwotka-Torbicka Jolanta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 pracownia gastronomiczna
3 AT gr.2 j.hiszpański (13)
pracownia gastronomiczna
1 ctp gr. 1 j.włoski (13)
pracownia gastronomiczna
1 ctp gr. 2 j. francuski (13)
podstawy żywienia człowieka
1 btp (207)
2 08:55-09:40 pracownia gastronomiczna
3 AT gr.2 j.hiszpański (13)
pracownia gastronomiczna
1 ctp gr. 1 j.włoski (13)
pracownia gastronomiczna
1 ctp gr. 2 j. francuski (13)
podstawy żywienia człowieka
1 ctp (5)
3 09:50-10:35 podstawy żywienia człowieka
1 atg gr.1 hotelarska (j. niem.) (101)
pracownia gastronomiczna
1 ctp gr. 1 j.włoski (13)
pracownia gastronomiczna
1 ctp gr. 2 j. francuski (13)
podstawy żywienia człowieka
1 btg (5)
4 10:50-11:35 podstawy żywienia człowieka
1 ctg (207)
pracownia gastronomiczna
1 atp gr.2 hotelarska (j. niem.) (15)
5 11:45-12:30 godzina do dyspozycji wychowawcy
2 ct (229)
pracownia gastronomiczna
2 AT gr.1 hotelarska (j.niem.) (13)
pracownia gastronomiczna
1 atp gr.2 hotelarska (j. niem.) (15)
6 12:45-13:30 pracownia gastronomiczna
2 AT gr.1 hotelarska (j.niem.) (13)
pracownia gastronomiczna
1 atp gr.2 hotelarska (j. niem.) (15)
7 13:35-14:20 pracownia gastronomiczna
2 AT gr.1 hotelarska (j.niem.) (13)
pracownia gastronomiczna
2 ct (13)
8 14:25-15:10 podstawy żywienia człowieka
1 atp gr.2 hotelarska (j. niem.) (13)
pracownia gastronomiczna
2 ct (13)
9 15:15-16:00 pracownia gastronomiczna
2 ct (13)
10 16:05-16:50

Nauczyciel Skoczylas Wacław - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język angielski rozszerzony
1 btg gr.1 (3)
język angielski rozszerzony
4 AT gr.2 j. niemiecki (208)
2 08:55-09:40 język angielski rozszerzony
1 btg gr.1 (3)
język angielski rozszerzony
3 ET gr.2 j. niemiecki (230)
język angielski rozszerzony
4 AT gr.2 j. niemiecki (208)
3 09:50-10:35 język angielski rozszerzony
4 AT gr.2 j. niemiecki (biblioteka)
język angielski zawodowy
3 AT gr.1 j. niemiecki (217)
język angielski rozszerzony
3 ET gr.2 j. niemiecki (205)
4 10:50-11:35 język angielski rozszerzony
4 AT gr.2 j. niemiecki (201)
język angielski rozszerzony
4 AT gr.2 j. niemiecki (105)
język angielski rozszerzony
3 ET gr.2 j. niemiecki (205)
język angielski rozszerzony
1 btg gr.2 (217)
5 11:45-12:30 język angielski rozszerzony
3 BT gr.2 j. hiszpański (201)
język angielski w turystyce
1 etp gr.1 j. hiszpański (230) Lekcja zapisana dla dni: 2020-01-14, 2020-01-28, 2020-02-11, 2020-02-25, 2020-03-10, 2020-03-24, 2020-04-07, 2020-04-21, 2020-05-05, 2020-05-19, 2020-06-02, 2020-06-16,
język angielski w turystyce
1 etp gr.2 j. niemiecki (230) Lekcja zapisana dla dni: 2020-01-07, 2020-01-21, 2020-02-04, 2020-02-18, 2020-03-03, 2020-03-17, 2020-03-31, 2020-04-14, 2020-04-28, 2020-05-12, 2020-05-26, 2020-06-09, 2020-06-23,
język angielski rozszerzony
1 btg gr.2 (217)
6 12:45-13:30 język angielski rozszerzony
3 BT gr.2 j. hiszpański (201)
język angielski w turystyce
1 etp gr.1 j. hiszpański (230) Lekcja zapisana dla dni: 2020-01-14, 2020-01-28, 2020-02-11, 2020-02-25, 2020-03-10, 2020-03-24, 2020-04-07, 2020-04-21, 2020-05-05, 2020-05-19, 2020-06-02, 2020-06-16,
język angielski w turystyce
1 etp gr.2 j. niemiecki (230) Lekcja zapisana dla dni: 2020-01-07, 2020-01-21, 2020-02-04, 2020-02-18, 2020-03-03, 2020-03-17, 2020-03-31, 2020-04-14, 2020-04-28, 2020-05-12, 2020-05-26, 2020-06-09, 2020-06-23,
język angielski zawodowy
3 BT gr.1 j. niemiecki (230)
język angielski zawodowy
2 AT gr.1 hotelarska (j.niem.) (226)
7 13:35-14:20 język angielski zawodowy
3 ET gr.1 j.hiszpański (217)
język angielski rozszerzony
3 BT gr.2 j. hiszpański (201)
język angielski
1 btp gr. 2 (226)
język angielski rozszerzony
1 atg gr.2 turystyczna (j. włoski) (226)
8 14:25-15:10 język angielski rozszerzony
3 BT gr.2 j. hiszpański (201)
język angielski
1 btp gr. 2 (226)
język angielski rozszerzony
1 atg gr.2 turystyczna (j. włoski) (226)
9 15:15-16:00 godzina do dyspozycji wychowawcy
1 btp (204)
10 16:05-16:50

Nauczyciel Smółka Anna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język angielski rozszerzony
4 CT gr. 1 j. francuski (212)
język angielski rozszerzony
2 BT gr.1 (229)
2 08:55-09:40 język angielski
1 ctp gr. 1 j.włoski (101)
język angielski rozszerzony
2 BT gr.1 (229)
3 09:50-10:35 język angielski
1 ctp gr. 1 j.włoski (101)
4 10:50-11:35
5 11:45-12:30 język angielski rozszerzony
4 CT gr. 1 j. francuski (207)
6 12:45-13:30 język angielski rozszerzony
4 CT gr. 1 j. francuski (207)
język angielski rozszerzony
4 CT gr. 1 j. francuski (201)
7 13:35-14:20 język angielski rozszerzony
2 BT gr.1 (218)
język angielski rozszerzony
4 CT gr. 1 j. francuski (201)
8 14:25-15:10 język angielski rozszerzony
2 BT gr.1 (218)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Stadnicka Malwina - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język hiszpański
1 btp gr. 2 (2)
2 08:55-09:40 język hiszpański
2 CT gr.1 j. hiszpański (229)
język hiszpański
4 ET gr.1 j. hiszpański (104)
język hiszpański
1 btg gr.2 (226)
język hiszpański
1 etp gr.1 j. hiszpański (3)
język hiszpański
3 BT gr.2 j. hiszpański (218)
3 09:50-10:35 język hiszpański
2 CT gr.1 j. hiszpański (229)
język hiszpański
4 ET gr.1 j. hiszpański (104)
język hiszpański
1 btg gr.2 (226)
język hiszpański
1 etp gr.1 j. hiszpański (3)
język hiszpański
4 BT gr. 1 hiszpański (103)
4 10:50-11:35 język hiszpański
2 ET gr.1 j. hiszpański (104)
język hiszpański
4 ET gr.1 j. hiszpański (230)
język hiszpański
1 btp gr. 2 (208)
5 11:45-12:30 język hiszpański
2 BT gr.1 (217)
język hiszpański
2 ET gr.1 j. hiszpański (104)
język hiszpański
4 BT gr. 1 hiszpański (217)
język hiszpański
4 BT gr. 2 hiszpański (13)
język hiszpański
1 etg gr.1 j.hiszpański (1)
6 12:45-13:30 język hiszpański
2 BT gr.1 (217)
język hiszpański
3 ET gr.1 j.hiszpański (212)
język hiszpański
4 BT gr. 1 hiszpański (217)
język hiszpański
4 BT gr. 2 hiszpański (205)
język hiszpański
1 etg gr.1 j.hiszpański (1)
7 13:35-14:20 język hiszpański
2 BT gr.2 (208)
język hiszpański
1 btp gr. 1 (5)
język hiszpański
4 BT gr. 2 hiszpański (212)
język hiszpański
3 AT gr.2 j.hiszpański (105)
język hiszpański
1 btg gr.1 (3)
8 14:25-15:10 język hiszpański
2 BT gr.2 (208)
język hiszpański
1 btp gr. 1 (5)
język hiszpański
1 btg gr.1 (3)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Straub-Jurczyk Katarzyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:50-11:35 język angielski zawodowy
2 BT gr.2 (217)
5 11:45-12:30 język angielski zawodowy
3 AT gr.2 j.hiszpański (218)
6 12:45-13:30 język angielski rozszerzony
1 ctg gr.2 j.włoski (217)
7 13:35-14:20 język angielski rozszerzony
3 AT gr.1 j. niemiecki (229)
język angielski rozszerzony
1 ctg gr.2 j.włoski (217)
8 14:25-15:10 język angielski rozszerzony
3 AT gr.1 j. niemiecki (104)
język angielski rozszerzony
3 AT gr.1 j. niemiecki (229)
9 15:15-16:00 język angielski rozszerzony
3 AT gr.1 j. niemiecki (104)
10 16:05-16:50

Nauczyciel Szczotka Łukasz - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
1 etg WF dziewczyny (sala gimn.7)
wychowanie fizyczne
4 BT, ET WF Dziewczyny (WF 2) (sala gimn.1)
wychowanie fizyczne
1 ctg WF1 dziewczyny (sala gimn.2)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
4 BT, ET WF Dziewczyny (WF 2) (sala gimn.1)
wychowanie fizyczne
1 ctg WF1 dziewczyny (sala gimn.2)
3 09:50-10:35 animacja czasu wolnego
1 etg (5)
animacja czasu wolnego
1 atp gr.1 turystyczna (j.włoski) (208)
wychowanie fizyczne
4 BT, ET WF Dziewczyny (WF 2) (sala gimn.1)
4 10:50-11:35 animacja czasu wolnego
1 btp (5)
animacja czasu wolnego
3 at (103)
godzina do dyspozycji wychowawcy
1 etp (5)
5 11:45-12:30 animacja czasu wolnego
1 atg gr.2 turystyczna (j. włoski) (106)
animacja czasu wolnego
3 bt (208)
animacja czasu wolnego
1 atp gr.2 hotelarska (j. niem.) (208)
animacja czasu wolnego
3 ct (5)
animacja czasu wolnego
1 ctp (5)
6 12:45-13:30 animacja czasu wolnego
1 atg gr.1 hotelarska (j. niem.) (103)
wychowanie fizyczne
4 AT, CT WF Dziewczyny (WF 2) (sala gimn.1)
animacja czasu wolnego
1 etp (5)
wychowanie fizyczne
1 ctp,etp WF dziewczyny (sala gimn.8)
7 13:35-14:20 wychowanie fizyczne
4 AT, CT WF Dziewczyny (WF 2) (sala gimn.1)
wychowanie fizyczne
3 CT, ET WF Chłopcy (sala gimn.2)
wychowanie fizyczne
1 etg WF dziewczyny (sala gimn.3)
wychowanie fizyczne
3 CT, ET WF Chłopcy (sala gimn.6)
8 14:25-15:10 wychowanie fizyczne
4 AT, CT WF Dziewczyny (WF 2) (sala gimn.1)
wychowanie fizyczne
3 CT, ET WF Chłopcy (sala gimn.2)
wychowanie fizyczne
1 etg WF dziewczyny (sala gimn.3)
wychowanie fizyczne
1 ctp,etp WF dziewczyny (sala gimn.8)
9 15:15-16:00 wychowanie fizyczne
2 AT, ET WF chłopcy (sala gimn.2)
wychowanie fizyczne
1 ctp,etp WF dziewczyny (sala gimn.8)
10 16:05-16:50

Nauczyciel Tekiela Krzysztof - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 pracownia informatyczna
2 ct (215)
pracownia informatyczna
3 ET gr.2 j. niemiecki (215)
2 08:55-09:40 pracownia informatyczna
3 ET gr.1 j.hiszpański (215)
pracownia informatyczna
3 CT gr.2 j. włoski (215)
pracownia informatyczna
2 ct (215)
3 09:50-10:35 pracownia informatyczna
3 ET gr.2 j. niemiecki (215)
pracownia informatyczna
2 ct (215)
4 10:50-11:35 pracownia informatyczna
3 ET gr.2 j. niemiecki (215)
pracownia informatyczna
3 CT gr.1 j.francuski (215)
5 11:45-12:30 pracownia informatyczna
3 CT gr.1 j.francuski (215)
pracownia informatyczna
3 ET gr.1 j.hiszpański (215)
6 12:45-13:30 pracownia informatyczna
3 CT gr.1 j.francuski (215)
pracownia informatyczna
3 ET gr.1 j.hiszpański (215)
7 13:35-14:20 pracownia informatyczna
3 CT gr.2 j. włoski (215)
8 14:25-15:10 pracownia informatyczna
3 CT gr.2 j. włoski (215)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Tomkiewicz Anita - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 geografia rozszerzona
4 bt (201)
język polski
3 at (201)
geografia rozszerzona
2 ct (201)
2 08:55-09:40 geografia rozszerzona
3 bt (201)
geografia rozszerzona
4 bt (201)
język polski
3 at (201)
geografia rozszerzona
4 bt (201)
3 09:50-10:35 geografia rozszerzona
2 bt (201)
geografia rozszerzona
4 bt (201)
geografia rozszerzona
4 bt (201)
język polski
3 at (201)
4 10:50-11:35 geografia
1 etg (3)
geografia rozszerzona
2 bt (3)
język polski
1 ctp (201)
geografia rozszerzona
3 ct (3)
język polski
1 etp (3)
5 11:45-12:30 geografia rozszerzona
2 bt (3)
język polski
1 ctp (201)
język polski
1 etp (3)
język polski
1 etp (3)
6 12:45-13:30 język polski
1 btp (3)
język polski
1 btp (3)
geografia rozszerzona
3 at (201)
język polski
1 ctp (3)
7 13:35-14:20 język polski
1 btp (3)
geografia rozszerzona
2 ct (3)
godzina do dyspozycji wychowawcy
3 at (201)
8 14:25-15:10 geografia rozszerzona
2 ct (3)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Winiarska Hankus Jolanta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:50-11:35
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:35-14:20
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Wolentarska Jolanta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 pracownia hotelarska
1 atp gr.2 hotelarska (j. niem.) (1)
pracownia hotelarska
1 ctg gr.2 j.włoski (212)
2 08:55-09:40 pracownia hotelarska
1 btg gr.2 (1)
pracownia hotelarska
1 ctg gr.1 j.francuski (212)
3 09:50-10:35 pracownia hotelarska
1 btp gr. 1 (1)
pracownia hotelarska
1 ctp gr. 2 j. francuski (208)
pracownia hotelarska
1 btg gr.1 (103)
podstawy hotelarstwa
1 ctp (4)
4 10:50-11:35 usługi hotelarskie
1 ctp (208)
pracownia hotelarska
1 atg gr.1 hotelarska (j. niem.) (212)
podstawy hotelarstwa
1 ctp (4)
5 11:45-12:30 pracownia hotelarska
1 btp gr. 2 (208)
6 12:45-13:30 pracownia hotelarska
1 ctp gr. 1 j.włoski (208)
podstawy hotelarstwa
1 atp gr.2 hotelarska (j. niem.) (208)
usługi hotelarskie
1 btp (208)
7 13:35-14:20 podstawy hotelarstwa
1 atp gr.2 hotelarska (j. niem.) (208)
usługi hotelarskie
1 atp gr.2 hotelarska (j. niem.) (101)
8 14:25-15:10 podstawy hotelarstwa
1 btp (208)
podstawy hotelarstwa
2 bt (101)
9 15:15-16:00 podstawy hotelarstwa
1 btp (208)
10 16:05-16:50

Nauczyciel Worwa Barbara - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 matematyka
3 ct (203)
matematyka
1 etg (203)
2 08:55-09:40 matematyka
3 ct (203)
matematyka
1 ctg (203)
matematyka
1 etg (203)
matematyka
2 ct (203)
matematyka
4 ct (203)
3 09:50-10:35 matematyka
1 etp (203)
matematyka
1 ctg (203)
matematyka
3 ct (203)
matematyka
2 et (203)
matematyka
4 ct (203)
4 10:50-11:35 matematyka
1 etp (203)
matematyka
4 ct (203)
matematyka
1 etp (203)
matematyka
1 ctg (203)
godzina do dyspozycji wychowawcy
3 ct (203)
5 11:45-12:30 matematyka
3 et (203)
matematyka
4 ct (203)
matematyka
4 et (203)
matematyka
4 ct (203)
matematyka
4 et (203)
6 12:45-13:30 matematyka
3 et (203)
matematyka
2 et (203)
matematyka
4 et (203)
matematyka
4 et (203)
matematyka
4 et (203)
7 13:35-14:20 matematyka
1 ctp (203)
matematyka
1 ctp (203)
matematyka
3 et (203)
matematyka
1 etg (203)
8 14:25-15:10 matematyka
2 ct (203)
matematyka
1 ctp (203)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50